zabieg rozjaśniający przebarwienia

Zabieg niwelujący przebarwienia

Zabieg niwelujący przebarwienia

Zabieg niwelujący przebarwienia

Dedykowany dla osób z cerą szarą, ziemistą, „zmęczoną” jak również taką, na której występują stany zapalne oraz przebarwienia pozapalne, plamy posłoneczne, piegi. Przeznaczony jest także dla osób z melasmą i innymi przebarwieniami hormonalnymi, a także dla cer z oznakami fotostarzenia. Zabieg nadaje cerze blasku, rozświetlenia, świeżości, przebarwienia ulegają rozjaśnieniu i spłyceniu.

Skóra po zabiegu jest gładka i oczyszczona, miękka w dotyku, odżywiona, zabezpieczona przed powstawaniem nowych przebarwień, wyrównuje się jej koloryt. Kompleks antyoksydacyjny zabezpiecza skórę przed starzeniem się skóry i powstawaniem wolnych rodników.

W skład preparatów używanych podczas zabiegu wyróżnia się m. in.: enzym z dyni bogaty w wit. A, enzym z dzikiej wiśni, kwas mlekowy, kwas winowy, proteiny mleczne, kwas glikolowy, kompleks przeciwutleniaczy, likopen, arbutyna, kwas azelainowy, wit. C, kwas kojowy, resweratrol, ekstrakt z ryżu, filtr fizyczny SPF 30, ekstrakt z jęczmienia dwurzędowego, olejki eteryczne.